|
|
| Merknaam: | FY |
| Modelnummer: | FY-51YTJ |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD$ 1450/1400/1350/1300 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 300 sets per maand |
Introductie van de 2" Hydraulische Slang Krimpmachine en Afstriptoestel, speciaal ontworpen voor veelzijdigheid en efficiëntie in slangverwerking. Deze krachtige machine is geschikt voor slangen van 6 mm tot 51 mm in diameter en is uitgerust met 10 matrijzen, waardoor het ideaal is voor een breed scala aan industriële toepassingen.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Systeemdruk | 26Mpa/31.5Mpa (Optioneel) |
| Krimpbereik | 6-51mm (1/4"-2" binnendiameter) |
| Aantal Matrijzen | 10 sets |
| Nauwkeurigheid | 0.01mm |
| Werk efficiëntie | 200 stuks/uur |
| Brutogewicht | 320kg |
De machine is veilig verpakt in houten kratten ter bescherming tijdens transport. Standaard levertijd is 2-7 werkdagen met trackinginformatie.