|
|
| Merknaam: | FY |
| Modelnummer: | Fy-cbk-51B |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | 5000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 300 sets per maand |
Deze 2-inch hydraulische slangenkrimpmachine is voorzien van een knopbesturingssysteem voor eenvoudige bediening en is verkrijgbaar in configuraties van 5,5 kW of 7,5 kW. Hij kan tot 300 stuks per uur krimpen en is speciaal ontworpen voor slangen van 2 inch.
De FY-CBK-51B slangpersmachine staat bekend om zijn intelligente besturingssysteem en grote opening. Met superkrimpkracht kan het de hydraulische slang R15 R13 tot 2 inch krimpen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Krimpbereik/skivingbereik | 6-51 mm (1/4"-2" binnendiameter van de slang) |
| Aantal matrijzen | 13 sets |
| Artikelmatrijzen (lengte/nr.) | 60 mm (15,19,23,26), 70 mm (31,36,41), 80 mm (47,55,60) |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Uitgangsvolume van de pomp | 10L |
| Systeemdruk | 31,5 MPa |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Spanning | 110V/220V/380V/415V, 50HZ/60HZ |
| Krimpkracht | 1000T |
| Werkefficiëntie | 300 stks/uur |
| Maximale open diameter | 145 mm |
| Maximale open tolerantie | ±50mm |
| Pakketafmeting | 700*880*1500mm |
| Machineafmeting | 640*820*1400mm |
| Netto gewicht | 850 kg |
| Bruto gewicht | 880kg |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | FY-CBY-51B Slangpersmachine |
| Krimpbereik | 6-51 mm (1/4~2") |
| Krimpkracht | 1000T |
| Slangmaat | 1/4-2 inch |
| Max. Opening | 145 mm |
| Matrijzensets | 13 |
| Werkefficiëntie | 300 stks/uur |
| Systeemdruk | 31,5 MPa |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Controle | PLC |
| Standaard spanning | 110V/220V/380V/415V 50/60Hz |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Lengte | 640 mm |
| Breedte | 820 mm |
| Hoogte | 1400 mm |
| Gewicht | 850KG |
- Aangepaste matrijzensets zijn beschikbaar
- Speciale spanning 110V/220V/380V/415V 50/60Hz is beschikbaar