|
|
| Merknaam: | FY |
| Modelnummer: | FY-102 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD$10500/10250/10200/10000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 300 sets per maand |
| Productnaam | 4 inch hydraulische slang krimpmachine |
| Werkdoeltreffendheid | 200 stuks per uur |
| Bruto gewicht | 510 kg |
| Toepassing | Krimpslang |
| Maximale open diameter | 183 mm |
| Krimpkracht | 1500 ton |
| Krimpbereik | 6-102 mm (1/4"-4" inch binnendiameter slang) |
| Vrije stijgen | 18 sets |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Hoeveelheid die | 18 sets |
| Spanning | 220V/240V/380V/415V (facultatief) |
| Power-output | 3 kW/4 kW |
![]()