|
|
| Merknaam: | FanYing |
| Modelnummer: | FY-51WS-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD$ 1350 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 sets per maand |
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Maximale Slangcapaciteit | Tot 2 inch (51 mm) |
| Krimpkracht | 600T |
| Efficiëntie | 200 stuks per uur |
| Aantal Matrijzen | 10 |
| Gewicht | 245 kg |
| Afmetingen | 730 mm x 475 mm x 780 mm |
| Motorvermogen | 3KW/4KW (Aanpasbaar) |
| Spanning | 220V/240V/380V/415V (Aanpasbaar) |
| Krimp Nauwkeurigheid | ±0.01 mm |