|
|
| Merknaam: | FY |
| Modelnummer: | Fy-51CSD |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD$ 1300 |
| Betalingsvoorwaarden: | Paypal,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 sets per maand |
| Model | FY-51CSD Handmatige Krimper |
| Krimpbereik | 6-51 mm (1/4"-2" binnendiameter) |
| Krimpkacht | 600 Ton |
| Maximale Open Diameter | 114 mm |
| Matrijzensets | 10 sets |
| Systeemdruk | 70 MPa |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Werkrendement | 10 stuks/uur |
| Afmetingen | 550 mm * 670 mm * 555 mm |
| Gewicht | 200 kg |