|
|
| Merknaam: | FY |
| Modelnummer: | FY-QB51 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD$ 850 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 sets per maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | FY-QB51 |
| Snijbereik | 6-51 mm (1/4" tot 2") |
| Materiaal mes | HSS (High-speed steel) |
| Snijblad | φ350 * 2.8 mm dubbelzijdig zaagblad |
| Motorsnelheid | 2850 RPM |
| Machineafmetingen | 850 * 600 * 1200 mm |
| Machinegewicht | 128 kg |
| Stroomopties | 220V/4KW of 380V/3KW |
| Besturingssysteem | Knopbediening |
| Garantie | 1 Jaar |