|
|
| Merknaam: | FanYing |
| Modelnummer: | FY-51WS-1 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD$ 1350 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 sets per maand |
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Maximale Slangcapaciteit | Tot 2 inch (50,8 mm) |
| Perskracht | 600T |
| Efficiëntie | 200 stuks per uur |
| Aantal Matrijzen | 10 |
| Gewicht | 245 kg |
| Afmetingen | 800 mm x 600 mm x 700 mm |
| Motorvermogen | 3KW/4KW (Aanpasbaar) |
| Spanning | 220V/240V/380V/415V (Aanpasbaar) |
| Persnauwkeurigheid | ±0,01 mm |