|
|
| Merknaam: | FY |
| Modelnummer: | FY-76 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD$ 2850/2800 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 300 sets per maand |
| Productnaam | 3 inch Hydraulische Slang Krimp Machine |
| Systeemdruk | 31.5Mpa (Optioneel) |
| Krimpkracht | 800 Ton |
| Afmetingen (L*B*H) | 850*530*940 mm |
| Gratis Matrijzen | 13 sets |
| Maximale Open Diameter | 135 mm |
| Krimpbereik | 6-76 mm |
| Hogedruk Hydraulische Slang | Ja |